KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15888400
nr 1588 8400
Akvarell
Paul Fotsch (1891-1964) Bymotiv, Signerad. Akvarell, bildmått: 19x28 cm, yttermått inklusive ram: 34x41 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 december 2023
kl 18:35:01
18/12 16:53:22
100 kr
18/12 18:19:26